nr 43, kwiecień 2022

Najwspanialsi Czytelnicy!

Przychodzimy dzisiaj do Was z garścią świeżych jak bułeczki artykułów w 43 wydaniu Waszego ulubionego pisma historycznego Manufaktura. Pragniemy Wam dzisiaj przedstawić naszych nowych redaktorów, którzy poszerzyli skład naszej redakcji: Marianna Koldun, Maja Kropidłowska oraz Kinga Przybylska. Witamy Was dziewczyny jeszcze raz bardzo serdecznie i wierzymy, że nasza współpraca przyniesie wiele radości i rozwinie Wasze historyczne horyzonty. Oddając w Waszego ręce nowy numer, zapraszamy wszystkich czytających to ósmoklasistów oraz zainteresowanych na jutrzejsze drzwi otwarte w XV Liceum Ogólnokształacym im. Jeremiego Przybory w Bydgoszczy. Cała redakcja od godziny 9:00 do 13:00 będzie odpowiadać na wszystkiego pytania oraz uchyli rąbek tajemnicy odnośnie funkcjonowania Manufaktury oraz uroków klas humanistycznych. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie i życzymy miłej lektury na weekend!

Czytaj więcej!