nr 40, czerwiec 2021

Drodzy Czytelnicy!

Cała redakcja gorąco pragnie Was drodzy czytelnicy, zaprosić do lektury nowiusieńkiego wydawania Manufaktury, w którym nie brakuje przejmujących i interesujących artykułów przygotowanych przez naszych ambitnych pisarzy. W ostatnim numerze pożegnaliśmy naszą redaktorkę naczelną, koleżankę o historycznej duszy oraz świetną autorkę – Zuzannę Dragunowicz. Chcemy ogromnie podziękować za Twoją pracę, wkład oraz poświęcony czas, jesteśmy wdzięczni za wszystko, co zrobiłaś dla Manufaktury oraz dla nas – Twoich młodszych koleżanek i kolegów, którzy obiecują, że zrobią wszystko, aby należycie zająć się Manufakturą oraz jej rozwojem. Nowy skład tworzą: Oliwia Krężel, Oliwia Michalska, Julia Olejnik, Julia Sosnowska oraz Julian Kamiński, a rola redaktora naczelnego została przejęta przeze mnie – Agatę Żuławską. Gorąco pragnę w imieniu własnym, a także całej redakcji przywitać Państwa oraz życzyć miłej lektury tego wydania, jak i wszystkich następnych. Mam nadzieję, że uda nam się niejednokrotnie zaskoczyć oraz oczarować Państwa genialnymi tekstami, jak i również wieloma innymi działaniami, które będziemy podejmować. Z wielką radością oddaję w Wasze ręce już 40. wydanie Manufaktury, z życzeniami spokojnych, udanych i owocnych wakacji, które zbliżają się wielkimi krokami.