Bez kategorii nr 36, czerwiec 2020

Drodzy Czytelnicy!

W Wasze ręce oddajemy ostatni już numer Manufaktury w tym roku szkolnym. Już niedługo wakacje i pewnie wszyscy chcą zaznać tych jakże upragnionych chwil odpoczynku w towarzystwie pięknej, słonecznej pogody. Lecz zanim to się stanie, chcielibyśmy Was zaprosić do lektury kolejnego numeru naszego pisma. To wydanie potraktowaliśmy już niemal wakacyjnie. Każdy z redaktorów wybrał atrakcyjny dla niego temat, który albo w pewien sposób nawiązuje do współczesnej sytuacji, albo jest formą przelania na papier swoich pasji i zainteresowań.

Korzystając z okazji cała redakcja Manufaktury chciałaby Wam życzyć wspaniałych wakacji oraz podziękować za to, że byliście z nami przez cały rok. Zapraszamy do czytania i do zobaczenia we wrześniu!

Czytaj więcej